I. osnovna škola Vrbovec

Email područne škole Preseka:

ps.preseka@os-prva-vrbovec.skole.hr

Učenicima i roditeljima I. oš Vrbovec, PŠ Preseka

Autor: Nevenka Jakuš, Marinko Šimunek, 26. 3. 2020. 18:17

Nastava fizike održavat će se u skladu s planom i programom za pojedini razred jer postoje velike razlike u broju održanih nastavnih sati tijekom godine, a samim time i u obrađenim nastavnim sadtržajima. U skladu s tim, učenici naše škole ne moraju aktivno pratiti program fizike na programu SPTV.

Materijale i zadatke ućenicima dijelim unutar grupa na društvenoj mreži yammer.
​Svaki razred ima svoju grupu za fiziku, grupa je zatvorena i mogu joj pristupiti samo učenici tog razreda te razrednik ili razrednica ukoliko to žele.
Materijale za nastavne sadržaje izrađujem samostalno i večina je dijeljena preko sustava office365.skole.hr kako bi što veći broj učenika mogao iskoristiti besplatno korištenje edukativnih sadržaja (ponudu imaju neki teleoperateri) u sklopu CARNetove mreže za školu na daljinu.

Imate li bilo kakvih pitanja, napomena, kritika ili neudomica, slobodno me kontaktirajte na nevenka.jakus@skole.hr

Lijepi pozdrav,

Nevenka Jakuš, prof. fizike

Minecraft

Autor: Marinko Šimunek, 19. 12. 2019. 18:17

Svi koji volite igru Minecraft, evo poveznice pa učite i igrajte se.

Autor: Žarko Popović, Tatjana Abramović, Administrator , 18. 12. 2019. 10:01

Drugo polugodište nastavne godine 2019./2020. počinje 7. siječnja 2020. g. (utorak), i to: A smjena prijepodne, a B smjena poslijepodne.

VAŽNA NAPOMENA:

U utorak, 7. siječnja 2020.g.radi se po rasporedu za ponedjeljak.

U srijedu se radi po rasporedu za srijedu, u četvrtak po rasporedu za četvrtak i u petak po rasporedu za petak!

Sretan Božić i lijepe novogodišnje praznike vama i vašim obiteljima te ugodne i vesele zimske praznike želi vam ravnatelj, učitelji i svi djelatnici škole!

Dabar 2019.

Autor: Administrator , 18. 11. 2019. 08:33

U četvrtak, 14. studenog u 14.00 sati održano je u našoj školi međunarodno natjecanje iz informatike i računalnog razmišljanja. Sudjelovalo je 50 učenica i učenika od prvog do osmog razreda. Čestitke svima. Svoje rezultate su vidjeli natjecatelji nakon što su riješili svojih 12 zadataka za 40 minuta.

Ukupno je sudjelovalo u Republici Hrvatskoj 24769 učenika za osnovne i srednje škole.

Iz područne škole Preseka sudjelovala je Maja Goričan, 7. razred i ostvarila najbolji rezultat među sedmašima.

Bravo!

CMS za škole logo
I. osnovna škola Vrbovec / Trg Petra Zrinskog 2, HR-10340 Vrbovec / os-prva-vrbovec.skole.hr / ured@os-prva-vrbovec.skole.hr